12 Kasım 2022 Cumartesi Wuppertal Unihalle de yapılan gece Türkiye Dünyada İşçilerin Birliği Halkların Kardeşliği uğruna ölümsüzleşen Şehitler için bir dakikalık Saygı duruşundan sonra başlatıldı.
Program, TKİP 24. Kuruluşuna ilişkin konuşma ve Sinevizyon gösterimi ile devam etti. Kürdistanlı ve göçmen kurumların Faşist Türk Devletinin Gerillaya yönelik Kimyasal Saldırısını protesto için, Düsseldorf`ta merkezi yürüyüş ve miting olmasına rağmen, kalabalık bir kitle geceye katıldı.
Dayanışma amaçlı etkinliğe yollanan devrimci örgütlerin mesajları okundu.
NRW Partizan`ın katılarak stant açtığı etkinlikte; Tariye Nare Müzik grubunun seslendirdiği Kürtçe, Türkçe, Ermenice ,Arapça, İspanyolca Şarkılar eşliğinde Halaylar çekilerek, etkinlik sonlandırıldı.
AHM NRW
12 Kasım 2022