Kendi ellerimizle hazırladığımız yöresel tatlarımızı özenle hazırladık. Sabah 10’dan 15’e kadar 5 saat boyunca bağış karşılığı yiyeceklerimizi sattık. Kendiliğinden Stantımıza gelenlerin dışında Hans-Sofia Scholz alanından geçen yüzlerce kişiyle birebir iletişime geçip Türkiye’de olan deprem gerçekliğini anlatarak dayanışmaya çağırdık.
Her renkten, her düşünceden Kadın kolektifiyle, kadın emeğiyle anlamlı bir çalışmayı gerçekleştirdik. Hepimizin emeğine sağlık.
Mor Kızıl Kolektif
Ulm-Memmingen-Langenau