Faşist Türk Devleti, Kürt demokratik ulusal kazanımlarına, farklı milliyet-inanç ve kesimlerin bir arada yaşamasını amaçlayan yönelimine her türlü politik ve askeri saldırıyı yapmaktadır.
Rojava ile dayanışma içinde olan, enternasyonal ruhu kuşanan, buraya dair demokratik duyarlılık gösteren her kesim bu azgın gericiliğin ve faşist saldırganlığın hedefindedir.
20 Temmuz 2015`de bu saldırganlığa alçakça, kalleşçe ve hunharca bir halka daha eklendi.
Sosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonunun (SGDF) “Beraber savunduk, beraber inşa ediyoruz”
Katilleri biliyoruz, tanıyoruz, tanımlıyoruz!
Katledilişlerinin 7 yıldönümünde, sınıfsal öfkemizle; Suruç katliamını unutmadık!
33 Devrimci mücadelemizde yaşayacak!