Covid-19 salgının sebep olduğu kısıtlı koşullara rağmen imkanlar çerçevesinde örgütlenen etkinlikte önce sokakta Partizan flamaları ve hazırlanan dövizlerle birlikte Kaypakkaya şahsında Mayıs ayı şehitleri ve tüm devrim şehitleri için saygı duruşu gerçekleştirildi.
Ardından kısa bir müzik dinletisi ile dışardaki etkinlik sonlandırıldı.
Sonrasında bir Partizan okurunun evinde toplanılarak Proletarya Partisi’nin “İbrahim Kaypakkaya Bir Önderlik Manifestosudur!” başlıklı açıklaması okunarak üzerinden kısa sohbetler gerçekleştirildi.
Evdeki etkinlikte müzik dinletisi ile sonlandırıldı.