Kampa Avusturya’nın çeşitli bölgelerinden katılım sağlandı, yapılan sunumlar ve tartışmalar kolektif bir şekilde gerçekleştirildi. Kampın 1. Gününde sohbet ve tanışma ile çeşitli aktiviteler yapıldı, Kampın 2. Günü Emperyalist haksız savaşlar gündemi üzerine bir sunum gerçekleştirildi, bir sonraki sunum “cinsiyetçilik” konusunu ele alarak katılımcılar arasında gruplar oluşturularak “workshop”dağılımları yapıldı ve belirlenen gruplar kendilerine ayrılan konular üzerine araştırma yaparak kolektif bir şekilde sunumlarını gerçekleştirerek verimli tartışmalar gerçekleştirdi.
Son olarak tüm katılımcılar ile bir kamp değerlendirmesi yapıldı ve gençlerin kendilerini koordine edecek Avusturya Gençlik Komitesini seçerek kamp başarı ile sonuçlandırıldı.
AHM Avusturya
30 Ekim 2022